46W-GAR48H-CYO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
46W-GAR48H-CYO
Beschreibung:
PMI .250" LED 48V WIRE CLEAR GRE
Benutzer handbuch
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Type LED
Voltage 48V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Lens Size 7.11mm Dia