46W-NKR48H-CWO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
46W-NKR48H-CWO
Beschreibung:
PMI .250" LED 48V WIRE CLEAR RED
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 15°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Type LED
Voltage 48V
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Lens Size 7.11mm Dia