46W-NWR120-NRO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
46W-NWR120-NRO
Beschreibung:
PMI .250" LED 120V WIRE DIFF RED
Benutzer handbuch
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Lamp Color Red
Ratings AC
Type LED
Voltage 120V
Panel Cutout Shape Round
Current 3.5mA
Lens Size 7.11mm Dia