46W-NWR12H-CRO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
46W-NWR12H-CRO
Beschreibung:
PMI .250" LED 12V WIRE CLEAR RED
Benutzer handbuch
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Lamp Color Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 12V
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 7.11mm Dia