46W-RLP28H-NRO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
46W-RLP28H-NRO
Beschreibung:
PMI .250" LED 28V WIRE DIFF RED
Benutzer handbuch
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Type LED
Voltage 28V
Panel Cutout Shape Round
Current 2mA
Lens Size 7.11mm Dia