480:347:277-125VA-IC
Thomas Research Products
Produkt-Nr.:
480:347:277-125VA-IC
Beschreibung:
XFRMR 347/277V 125VA STEP-DOWN
Auf Lager : 314
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series ATX
Voltage - Secondary 277V
Type Autotransformer (Non-Isolated)
1st Connector Wire Leads
Voltage - Primary 347V, 480V