50000-1180HLF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
50000-1180HLF
Beschreibung:
CONN RCPT 180POS PCB
Number of Rows 3
Number of Positions 180
Series HPC™
Number of Columns 60
Connector Style -
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)