50000-1252HLF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
50000-1252HLF
Beschreibung:
CONN RCPT 252POS PCB
Number of Rows 3
Number of Positions 252
Series HPC™
Number of Columns 84
Connector Style -
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)