Zuhause / TVS Diodes / 5.0SMDJ120A/TR13
minImg
5.0SMDJ120A/TR13
YAGEO
Produkt-Nr.:
5.0SMDJ120A/TR13
Hersteller:
YAGEO
Paket:
DO-214AB (SMC)
Beschreibung:
5.0SMDJ, DO-214AB, 120V, 193V, R
Auf Lager : 29970
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 26A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 133V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AB (SMC)
Series 5.0SMDJ
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 193V
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 120V