51-NWR12H-CRO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
51-NWR12H-CRO
Beschreibung:
PMI .312" 12VDC HI-HAT PIN RED
Termination Style PC Pin
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.92mm)
Millicandela Rating 2800mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 12V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Red
Wavelength - Peak 634nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 7.10mm Dia