Zuhause / Specialized / 51701-10003214AALF
minImg
51701-10003214AALF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
51701-10003214AALF
Beschreibung:
CONN HEADER BLADE PWR 46POS PCB
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Number of Rows 4
Number of Positions 46
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)