Zuhause / Specialized / 51721-10001213AALF
minImg
51721-10001213AALF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
51721-10001213AALF
Beschreibung:
PWRBLADE R/A HDR
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Number of Rows 4
Number of Positions 25
Current Rating (Amps) 70A
Contact Finish Gold
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)