Zuhause / Specialized / 51721-10002420ABLF
minImg
51721-10002420ABLF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
51721-10002420ABLF
Beschreibung:
CONN HDR BLADE PWR 44POS EDGE MT
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Number of Rows 4
Number of Positions 44
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)