Zuhause / Specialized / 51740-10003200CALF
minImg
51740-10003200CALF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
51740-10003200CALF
Beschreibung:
CONN RCPT BLADE PWR 32POS PCB
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Number of Rows 4
Number of Positions 32
Contact Finish Gold or Gold, GXT™
Termination Press-Fit
Connector Usage -
Mounting Type Through Hole
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)