Zuhause / Specialized / 51741-10003218AALF
minImg
51741-10003218AALF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
51741-10003218AALF
Beschreibung:
CONN RCPT BLADE PWR 50POS PCB
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Number of Rows 4
Number of Positions 50
Contact Finish Gold or Gold, GXT™
Termination Solder
Connector Usage -
Mounting Type Through Hole
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)