Zuhause / Specialized / 51761-10003603AALF
minImg
51761-10003603AALF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
51761-10003603AALF
Beschreibung:
PWRBLADE R/A STB REC
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Number of Rows 4
Number of Positions 39
Current Rating (Amps) 70A
Contact Finish Gold
Termination Solder
Connector Usage -
Mounting Type Board Edge, Through Hole, Right Angle
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)