Zuhause / Specialized / 51967-10007200AALF
minImg
51967-10007200AALF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
51967-10007200AALF
Beschreibung:
CONN RCPT 72POS PCB
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Number of Rows 4
Number of Positions 72
Current Rating (Amps) -
Contact Finish Gold or Gold, GXT™
Termination Solder
Series PwrBlade®
Number of Columns -
Connector Style -
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)