Zuhause / Specialized / 51967-10008000AALF
minImg
51967-10008000AALF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
51967-10008000AALF
Beschreibung:
V/T REC PWRBLADE
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Number of Rows 4
Number of Positions 80
Current Rating (Amps) 70A
Contact Finish Gold
Termination Solder
Series PwrBlade®
Number of Columns 20
Connector Style -
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)