CNC Tech
Produkt-Nr.:
53025-16
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 16POS 2.50MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.6745
$0.6745
10
$0.589
$5.89
25
$0.53846
$13.4615
50
$0.50654
$25.327
100
$0.485545
$48.5545
250
$0.443308
$110.827
500
$0.42218
$211.09
1000
$0.348298
$348.298
2500
$0.316635
$791.5875
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 16 |
| Color | White |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.098" (2.50mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Series | - |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | CNC Tech |
| Pitch | 0.098" (2.50mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 53025 |