CNC Tech
Produkt-Nr.:
540-12-2-WH-0500F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CABLE 2COND 12AWG WHITE 500'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | - |
| Usage | Commercial Audio |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | - |
| Shield Material | - |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.0276" (0.700mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Obsolete |
| Wire Gauge | 12 AWG |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Shield Coverage | - |
| Length | 500.0' (152.4m) |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Mfr | CNC Tech |
| Conductor Strand | 87/0.0087" |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Jacket Color | White |
| Features | - |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.307" (7.80mm) |
| Base Product Number | 540-12-2 |
| Number of Conductors | 2 |