CNC Tech
Produkt-Nr.:
540-12-4-WH-0100F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CABLE 4COND 12AWG WHITE 100'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$150.309
$150.309
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Usage | Commercial Audio |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | - |
| Shield Material | - |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.0240" (0.610mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Obsolete |
| Wire Gauge | 12 AWG |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Shield Coverage | - |
| Length | 100.0' (30.5m) |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Mfr | CNC Tech |
| Conductor Strand | 87/0.0087" |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Jacket Color | White |
| Features | - |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.354" (8.99mm) |
| Base Product Number | 540-12-4 |
| Number of Conductors | 4 |