CNC Tech
Produkt-Nr.:
540-16-4-WH-0050F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
4 COND CL2 50' 16AWG
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | - |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | - |
| Shield Material | - |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.0354" (0.900mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Shield Coverage | - |
| Length | 50.00' (15.24m) |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Mfr | CNC Tech |
| Conductor Strand | - |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Jacket Color | White |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.287" (7.29mm) |
| Number of Conductors | 4 |