54121-111302150LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
54121-111302150LF
Beschreibung:
CONN HDR 30POS 0.100" STACK T/H
Benutzer handbuch
Number of Rows 1
Number of Positions 30
Color Black
Length - Post (Mating) 0.259" (6.579mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 1.225" (31.115mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.846" (21.500mm)
Length - Tail 0.120" (3.050mm)