54121-112022200LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
54121-112022200LF
Beschreibung:
CONN HDR 2POS 0.1" STACK T/H
Benutzer handbuch
Number of Rows 1
Number of Positions 2
Color Black
Length - Post (Mating) 0.338" (8.585mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 1.325" (33.660mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.866" (22.000mm)
Length - Tail 0.120" (3.050mm)