54121-809081450LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
54121-809081450LF
Beschreibung:
CONN HDR 8POS 0.1" STACK T/H
Benutzer handbuch
Number of Rows 1
Number of Positions 8
Color Black
Length - Post (Mating) 0.335" (8.500mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 15.0µin (0.38µm)
Length - Overall Pin 1.025" (26.035mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.571" (14.500mm)
Length - Tail 0.120" (3.050mm)