54121-809121650LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
54121-809121650LF
Beschreibung:
CONN HDR 12POS 0.100" STACK T/H
Benutzer handbuch
Number of Rows 1
Number of Positions 12
Color Black
Length - Post (Mating) 0.255" (6.477mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 15.0µin (0.38µm)
Length - Overall Pin 1.025" (26.035mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.650" (16.500mm)
Length - Tail 0.120" (3.050mm)