54122-105100850LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
54122-105100850LF
Beschreibung:
CONN HDR 10POS 0.100" STACK T/H
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 10
Color Black
Length - Post (Mating) 0.240" (6.100mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 0.695" (17.650mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.335" (8.500mm)
Length - Tail 0.120" (3.050mm)