54122-106081100LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
54122-106081100LF
Beschreibung:
CONN HDR 8POS 0.1" STACK T/H
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 8
Color Black
Length - Post (Mating) 0.191" (4.851mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 0.744" (18.900mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.433" (11.000mm)
Length - Tail 0.120" (3.050mm)