54122-107161150LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
54122-107161150LF
Beschreibung:
CONN HDR 16POS 0.100" STACK T/H
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 16
Color Black
Length - Post (Mating) 0.252" (6.400mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 0.825" (20.955mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.453" (11.500mm)
Length - Tail 0.120" (3.050mm)