54122-808081250LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
54122-808081250LF
Beschreibung:
CONN HDR 8POS 0.1" STACK T/H
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 8
Color Black
Length - Post (Mating) 0.313" (7.950mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 0.925" (23.500mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.492" (12.500mm)
Length - Tail 0.120" (3.050mm)