54122-812122050LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
54122-812122050LF
Beschreibung:
CONN HDR 12POS 0.100" STACK T/H
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 12
Color Black
Length - Post (Mating) 0.398" (10.109mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 1.325" (33.660mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.807" (20.500mm)
Length - Tail 0.120" (3.050mm)