54122-831062080LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
54122-831062080LF
Beschreibung:
CONN HDR STACK
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 6
Color Black
Length - Post (Mating) 0.230" (5.842mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 1.169" (29.700mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.819" (20.800mm)
Length - Tail 0.120" (3.048mm)