54242-106361050LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
54242-106361050LF
Beschreibung:
CONN HDR 36POS 0.100" STACK SMD
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 36
Color Black
Length - Post (Mating) 0.261" (6.629mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 0.674" (17.120mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.413" (10.500mm)