54242-107121050LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
54242-107121050LF
Beschreibung:
CONN HDR 12POS 0.100" STACK SMD
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 12
Color Black
Length - Post (Mating) 0.342" (8.686mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 0.755" (19.177mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.413" (10.500mm)