54242-107141250LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
54242-107141250LF
Beschreibung:
CONN HDR 14POS 0.100" STACK SMD
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 14
Color Black
Length - Post (Mating) 0.263" (6.680mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 0.755" (19.177mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.492" (12.500mm)