54242-108121250LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
54242-108121250LF
Beschreibung:
CONN HDR 12POS 0.100" STACK SMD
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 12
Color Black
Length - Post (Mating) 0.363" (9.220mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 0.855" (21.717mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.492" (12.500mm)