54242-108201750LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
54242-108201750LF
Beschreibung:
CONN HDR STACK
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 20
Color Black
Length - Post (Mating) 0.166" (4.216mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 0.855" (21.717mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.689" (17.500mm)