54242-110081600LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
54242-110081600LF
Beschreibung:
CONN HDR STACK
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 8
Color Black
Length - Post (Mating) 0.425" (10.800mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 1.055" (26.797mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.630" (16.000mm)