54242-125463400LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
54242-125463400LF
Beschreibung:
CONN HDR STACK
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 46
Color Black
Length - Post (Mating) 0.284" (7.214mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 1.623" (41.220mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 1.339" (34.000mm)