54776-107-24LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
54776-107-24LF
Beschreibung:
CONN HDR 24POS 0.100" STACK T/H
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 24
Color Black
Length - Post (Mating) 0.317" (8.052mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 1.224" (31.100mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.591" (15.000mm)
Length - Tail 0.317" (8.052mm)