54776-110-24LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
54776-110-24LF
Beschreibung:
CONN HDR 24POS 0.100" STACK T/H
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 24
Color Black
Length - Post (Mating) 0.327" (8.300mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 1.043" (26.500mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.390" (9.900mm)
Length - Tail 0.327" (8.300mm)