TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Produkt-Nr.:
55A0111-14-9
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HOOK-UP STRND 14AWG WHITE 1=1FT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.216
$1.216
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-22759 and MIL-C-27500, 55A0111 |
| Length | Enter Number of Feet in Order Quantity |
| Voltage | 600V |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Conductor Strand | 19/27 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | White |
| Package | Digi-Spool®, Continuous Spool |
| Spool Size | 2000.0' (609.6m) |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.085" (2.16mm) |
| Base Product Number | 55A0111 |