TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Produkt-Nr.:
55A0111-20-0
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HOOK-UP STRND 20AWG BLACK 5'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.6505
$2.6505
2
$2.52225
$5.0445
5
$2.3617
$11.8085
10
$2.24675
$22.4675
20
$2.143675
$42.8735
50
$2.00602
$100.301
100
$1.914345
$191.4345
200
$1.822622
$364.5244
500
$1.707986
$853.993
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-22759 and MIL-C-27500, 55A0111 |
| Length | 5.00' (1.52m) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Conductor Strand | 19/32 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | Black |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.050" (1.27mm) |
| Base Product Number | 55A0111 |