55A0124-24-6/9CS2275
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Produkt-Nr.:
55A0124-24-6/9CS2275
Beschreibung:
CABLE 2COND 24AWG
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Usage -
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Ratings -
Length -
Conductor Insulation -
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand -
Conductor Material Copper, Silver Coated
Jacket Color -
Features -
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.074" (1.88mm)