55A0131-22-9/93/96
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Produkt-Nr.:
55A0131-22-9/93/96
Beschreibung:
CABLE 3COND 22AWG
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Usage -
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Ratings -
Length -
Conductor Insulation -
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand -
Conductor Material Copper, Tinned
Jacket Color -
Features -
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.093" (2.36mm)