55A0822-18-6/9CS2348
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Produkt-Nr.:
55A0822-18-6/9CS2348
Beschreibung:
CABLE 2COND 18AWG
Benutzer handbuch
Operating Temperature 200°C
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/30
Conductor Material Copper, Silver Coated
Jacket Color -
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.140" (3.56mm)