55A0823-26-9/96CS2275
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Produkt-Nr.:
55A0823-26-9/96CS2275
Beschreibung:
CABLE 2COND 26AWG
Benutzer handbuch
Operating Temperature 200°C
Product Status Active
Wire Gauge 26 AWG
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/38
Conductor Material Copper, Nickel Coated
Jacket Color -
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.080" (2.03mm)