55A0842-12-MST4CS2275
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Produkt-Nr.:
55A0842-12-MST4CS2275
Beschreibung:
CABLE 4COND 12AWG
Benutzer handbuch
Operating Temperature 200°C
Product Status Active
Wire Gauge 12 AWG
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 37/28
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.269" (6.83mm)