55A0842-20-MSL4CS2275
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Produkt-Nr.:
55A0842-20-MSL4CS2275
Beschreibung:
CABLE 4COND 20AWG
Benutzer handbuch
Operating Temperature 200°C
Product Status Active
Wire Gauge 20 AWG
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/32
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.140" (3.56mm)