55A0842-24-MST4CS2275
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Produkt-Nr.:
55A0842-24-MST4CS2275
Beschreibung:
CABLE 4COND 24AWG
Benutzer handbuch
Operating Temperature 200°C
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/36
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.109" (2.77mm)